Pomocou našej novej aplikácie si k nám môžete prísť zacvičiť kedykoľvek! Sme otvorený 24 hodín nepretržite!

KONTAKT

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky a odpovede. Nižšie vám zodpovieme, všetky otázky ohľadom funkčnosti našej aplikácie.

Ako si zakúpiť členstvo?

Členstvo si môžete zakúpiť online na našom webe v sekcií cenník alebo nás kontaktujte na tel. čísle 0915 053 440, kde si členstvo aktivujete priamo na recepcií 7 Days Gym v dohodnutom čase.

Zacvič si kedykoľvek chceš 24/7 pomocou našej aplikácie Justin Mobile!

Po zakúpení vami vybraného členstva, vám spätne aktivujeme našu APLIKÁCIU JustIN Mobile, ktorú následne môžete využívať kedykoľvek pre vstup do fitness centra. S našou aplikáciou JusIN Mobile si viete zacvičiť kedykoľvek vám to vyhovuje. Naša aplikáciou JusIN Mobile vám takto umožňuje zacvičiť si 24/7.

Ako si nainštalujem Aplikáciu Justin Mobile?

Aplikáciu si stiahnete a nainštalujete v Obchode Play. Následne po úhrade členského poplatku, vám vygenerujeme a emailom zašleme unikátny kľuč pre aktiváciu aplikácie.

Ako skontrolujem, že aplikácia Justin je aktívna?

Aplikácia je aktívna vtedy, ak vám svieti informácia o platnosti karty k určitému dátumu od zakúpenia.

Ako správne používať aplikáciu justin?

Pri každej návšteve fitness centra je potrebné si aplikáciu refrešnúť a dátum na úvodnej strane aplikácie sa vám aktualizuje. Takto budete mať istotu, že platnosť vášho členstva je stále aktuálne. Pri používaní aplikácie je potrebné mať zapnutý bluetooth, mobilne dáta a GPS. Platnosť aplikácie si skontrolujete priamo v aplikácií.

Ako si predĺžim členstvo?

Ak máte záujem predĺžiť si členstvo je potrebné zavolať nám na tel. číslo 0915 053 440 alebo si môžete znovu objednať členstvo, cez náš web v sekcií cenník. Členstvo je potrebné predĺžiť si 2 dni pred vypršaním členského.

gymster-subscribe-image
Prihláste sa na odber
Najnovšie novinky ohľadom diania v našom fitness centre.